O autorze

Kobieta po  trzydziestce. Ciekawa świata. Otwarta. Spontaniczna. Do bólu szczera. Kochająca przyrodę, zwierzęta, ciesząca się każdą chwilą . Posiadaczka dwóch kotek. Kocha intelektualne rozmowy o życiu. Ma słabość do kawy , czegoś słodkiego oraz oryginalnych perfum. Kocha muzykę, literaturę oraz blogowanie. Z zawodu ekonomista i „internetowy surfer”. Z zamiłowania psycholog. Dostrzegająca piękno i dobro w drugim człowieku. Uważna obserwatorka otaczającego świata. Spontaniczna w reakcjach. Pielęgnuje w sobie dziecięca radość i entuzjazm, czym często zjednuje innych ludzi. Z poczuciem humoru, dystansem do samej siebie.

DLACZEGO?

Dlaczego piszę? Przede wszystkim dlatego, że lubię. Pisanie towarzyszyło mi od bardzo dawna. Mój pierwszy blog miał  być dla mnie formą terapii. Przestrzenią, w której mogę zostawić moje myśli, uczucia, frustracje. Przelewanie myśli miało mi pomóc odreagować i wstać ponownie na nogi. Zaskoczona liczbą odwiedzin, wsparciem w postaci komentarzy, otwartością odwiedzających – rozpisałam się na dobre. Kiedy blog spełnił swoją rolę, a ja nie miałam już tyle czasu na pisanie – zniknęłam. Ten blog powstał spontanicznie. Najwyraźniej nie potrafię porzucić pisania. Tym razem jednak motywacja prowadzenia go jest nieco inna.  Bloguję, ponieważ:

  • pisanie to moja wielka pasja,
  • forma wyrażenia siebie, możliwość podzielenia się własnymi obserwacjami, doświadczeniami, poglądami czy myślami,
  • ścieżka osobistego rozwoju, pogłębianie swojej wiedzy na interesujące mnie tematy

DLA KOGO TEN BLOG?

Myślę, że dla tych, którzy myślą podobnie jak ja i chcą  od życia „czegoś więcej” niż to, co oferuje nam otaczający świat, środki masowego przekazu. To blog dla ludzi z pasją, ciekawych świata, otwartych, pragnących dzielić się swoimi myślami i przeżyciami. To miejsce, gdzie można rozsiąść się wygodnie i porozmawiać o wszystkim – poczynając od pogody ,a na aborcji czy eutanazji kończąc. Jeśli cenisz wartości takie jak miłość, przyjaźń , rodzina, wierność, zaangażowanie, rozwój osobisty, uczciwość, bycie sobą, emocje czy wiara (bądź wierzenia) – to dobrze trafiłeś.